VHZ Vloot

 

Door op een regel in de lijst te klikken zal - indien aanwezig - de bijbehorende info-pagina worden getoond.

Is er voor uw toestel nog geen info-pagina, stuur dan een foto en informatie naar de webmaster (zie menu E-mail) en deze wordt z.s.m. opgenomen op deze webiste.

Toestellen afgebeeld in groen zijn in luchtwaardige staat, de overigen zijn niet luchtwaardig of de status ervan is onbekend.  

Type                                             Registratie Bouwjaar  Lokatie                                             
Abbot-Baynes Scud III BGA-684 1935 Venlo
Ask-13 PH-436 1972 Valkenburg
Ask-13 PH-516 1975 Nistelrode 
Ask-14
D-KISL 1971 Venlo
Bensen B-7 Gyroglider PH-257 1958 Tilburg
Bergfalke II/55 D-4615 1961 Midden Zeeland
Bergfalke II/55 PH-107 1962 Biddinghuizen
Bergfalke II/55 PH-1279 1955 Castricum
Bergfalke III PH-1208 1970 Valkenburg
Caudron C801 F-CBTD 1953 Hilversum
Caproni A21S Calif PH-1126 1979 Terlet
Caproni A21S Calif D-6237 1978 Biddinghuizen
Doppelraab V D-5391 1955 De Voorst
Elfe S 4 D-0878 1976 Wieringermeer
ESG PH-118 1946 Gilze-Rijen
Falcon BGA-???? Haamstede
Fauvel AV36 D-1753 1955 Asperden
FK-3 D-0291 1969 Schinveld
Glasflügel 303 B  PH-647  1979  Terlet 
Gö 3 Minimoa PH-80 2012 Hilversum
Gö 4 II
PH-178 1948 Nistelrode
Gö 4 III PH-206 1954 Nistelrode
Gö 4 III PH-210 1954 Nistelrode
Gö 4 III PH-211 1954 Deelen
Grunau 8 PH-70 1937 Oss
Grunau Baby IIA PH-58 1936 Gilze Rijen, Eindhoven 
Grunau Baby IIA PH-190 1938/1951 Soesterberg
Grunau Baby IIB
D-4308 1954 Asperden (D)
Grunau Baby IIB D-5703 Ypenburg
Grunau Baby IIB PH-152 1947 Nistelrode
Grunau Baby IIB PH-167 1947 Gilze-Rijen
Grunau Baby IIB PH-213 1955 Axel
Grunau Baby IIB PH-214 1951 Leeuwarden
Grunau Baby IIB PH-801 1951 Venlo
Grunau Baby IIB PH-978 1952 Nistelrode
Grunau Baby III PH-221 Midden Zeeland
Ka-2 PH-105 1954 Twenthe
Ka-2A PH-1002 1955 Teuge
Ka-2B D-9163 1964 Woensdrecht
Ka-2B PH-919 1956 Salland
Ka-3 D-2397 1954 Venlo
Ka-3 PH-1090 1958 Venlo
Ka-4 Rhönlerche 2 OO-ZUH 1958 Aalst (B)
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-104 1960 Venlo
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-234 1956 De Voorst
Ka-4  Rhönlerche 2 PH-236 1953 Wieringermeer
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-237 1956 ????
Ka-4  Rhönlerche 2
PH-239 1956 Soesterberg
Ka-4  Rhönlerche 2
PH-240 1956 Hilversum
Ka-4  Rhönlerche 2  PH-242 1956 Winterswijk
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-243 1956 Midden Zeeland
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-246 1956 Hilversum
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-248 1956 Texel
Ka-4  Rhönlerche 2 PH-252 1958 Venlo
Ka-4  Rhönlerche 2  PH-279 1961 Venlo
Ka-6BR Pe PH-874 1958 Teuge
Ka-6CR D-1212 1961 Basel (Zwitserland) 
Ka-6CR D-4405 1966 Terlet
Ka-6CR D-4729 1962 Deelen
Ka-6CR D-5520 1951 Langeveld
Ka-6CR D-5705 1965 Woensdrecht
Ka-6CR D-7197 1967 Biddinghuizen
Ka-6CR D-8608 1965 Venlo
Ka-6CR D-8444 1962 Gilze-Rijen
Ka-6CR D-8823 1965 Terlet
Ka-6CR PH-260 1959 Veendam
Ka-6CR PH-316 1963 Wieringermeer
Ka-6CR PH-317 1966 Castricum
Ka-6CR PH-318 1963 Terlet
Ka-6CR PH-321 1964 Langeveld
Ka-6CR PH-322 1964 Veendam
Ka-6CR PH-324 1964 Twente
Ka-6CR PH-335 1964 Nistelrode
Ka-6CR PH-337 1964 Deelen
Ka-6CR PH-338 1964 Valkenburg
Ka-6CR PH-339 1964 Soesterberg
Ka-6CR PH-342 1965 Terlet
Ka-6CR PH-343 1966 Salland
Ka-6CR PH-357 1966 Den Helder
Ka-6CR PH-379 1966 Salland
Ka-6CR PH-856 1963 Hilversum
Ka-6CR PH-863 1962 Woensdrecht
Ka-6CR PH-870 1963 Nistelrode
Ka-6CR Special PH-922 1966 Salland
Ka-6CR PH-1059 1957 Wieringermeer
Ka-6CR PH-1085 1961 Gilze-Rijen
Ka-6CR PH-1536 1963 Venlo
Ka-6E D-0237 1969 Den Haag
Ka-6E PH-365 1968 Hilversum
Ka-6E PH-385 1969 Eindhoven
Ka-6E PH-395 1969 Wieringermeer
Ka-6E PH-404 1968 Schinveld
Ka-6E PH-412 1969 Volkel
Ka-6E PH-1130 1965 Wesel (D)
Ka-6E PH-1223 1969 Volkel
Ka-6E PH-1347 1968 Hilversum
Ka-6E PH-1376 1969 Deelen
Ka-6E PH-1495 1968 Woensdrecht
Ka-7
BGA-1157/BQU 1964 Woensdrecht
Ka-7
BGA-1174/BRM 1962 Woensdrecht
Ka-7 PH-264 1960 Salland
Ka-7 PH-271 1961 Langeveld
Ka-7 PH-272 1961 Ameland/Terlet
Ka-7 PH-276 1962 Haamstede
Ka-7 PH-351 1966 De Peel
Ka-7 PH-822 1964 Midden Zeeland
Ka-7 PH-966   Gilze-Rijen
Ka-7 PH-1239 1963 Volkel
Ka-8B D-3036 1967 Terlet
Ka-8B D-5803 1960 Woensdrecht
Ka-8B PH-291 1962 Twente
Ka-8B PH-311 1963 Breda
Ka-8B PH-312 1964 Woensdrecht
Ka-8B PH-345 1966 Gilze-Rijen
Ka-8B PH-356 1965 Woensdrecht
Ka-8B PH-361 1966 Wieringermeer
Ka-8B PH-363 1966 Nistelrode
Ka-8B PH-408 1972 Venlo
Ka-8B PH-416 1969 Gilze-Rijen
Ka-8B PH-435 1971 Salland
Ka-8B PH-1206 1963 Salland
Ka-8B PH-1237 1964 Soesterberg
Ka-8B PH-1448 1976 Midden Zeeland
Ka-8B PH-1450 1964 Nistelrode
Ka-8B PH-1497 1962 Salland
Kranich 3 D-0127 1952 Asperden (D)
L-Spatz 55 D-9370 1955 De Voorst
L-Spatz 55 PH-825 1959 Biddinghuizen
L-Spatz 55 OO-ZDZ 1956 Luxemburg (L)
Libelle Std PH-485 1972 Veendam
L13 Blanik D-0003 1976 Terlet
LF-107 Lunak OK-0927 United Kingdom
M-200 Foehn PH-1513 1969 Terlet
Motor Tutor
(Hadley RR Cadet III)
PH-1121 1951 Asperden (D)
Motor Tutor
(Hadley RR Cadet III)
PH-1163 1951 Nistelrode
Motor Tutor
(Hadley RR Cadet III)
PH-1452 1951 Midden Zeeland
Musger Mg 23 SL PH-1346 1962 Hilversum
Nord-2000 (Olympia 1) OO-ZHS 1947 Woensdrecht
Olympia 51 PH-174 1947 Hilversum
Olympia Meise PH-176 1947 Deelen
Olympia Meise PH-1062 1953 Haamstede
Phönix T PH-999 1962 Soesterberg
Pik 20b PH-1315 1976 Deelen
Pratt-Read LNE-1 N2565X 1942 Midden Zeeland
RF-5B PH-912 1981 Nistelrode
Sagitta PH-266 1960 Twente
Sagitta PH-319 1965 Terlet
Sagitta PH-384 1962 Hilversum
Sagitta PH-403 1968 Salland
SB-5B D-9359 1965 Axel
SF25C PH-1243 1979 De Peel
SF27A PH-1402 1966 Leeuwarden
SHK-1 PH-1407 1967 York (GB)
Snellen V20 PH-90 1938 Twente
Sperber PH-1185 Luxemburg (L)
SZD-9 bis Bocian 1D OE-0507 1969 Hilversum
SZD-30 Pirat PH-430 1971 Hilversum
SZD-36A Cobra 15 PH-992 1974
T.8 Tutor BGA-1770/CSL 1943 Midden Zeeland
T.8 Cadet II BGA-898   Kenya
T.8 Cadet II BGA-858/BCH 1943 Midden Zeeland
T.13 Petrel BGA-651
T.21b Sedbergh ????   Kenya
T.21b Sedbergh BGA-953/BGG 1960 Twente
T.21b Sedbergh PH-111 1959 Venlo
T.21b Sedbergh PH-199 1949 Teuge
T.21b Sedbergh PH-200 1947 Salland
T.21b Sedbergh PH-201 1950 Nistelrode
T.21b Sedbergh PH-799 1949 Soesterberg
T.21b Sedbergh PH-1045 1959 Haamstede
T.21b Sedbergh PH-1511 1952 Teuge
T.21c / T.46 PH-110 1957 Hilversum
T.30 Prefect PH-192 1951 Soesterberg
T.30 Prefect PH-193 1951 Venlo
T.30 Prefect PH-194 1951 Hilversum
T.30 Prefect PH-196 1951 Salland
T.30 Prefect PH-198 1951 Nistelrode
T.31b Tandem Tutor BGA-3181/FDQ 1952 Overal
T.31b Tandem Tutor BGA-4746/JSP 1959 Deelen
T.31b Tandem Tutor WT899 Tilburg
T.34 Sky BGA-1073/BMG 1952 Deelen
T.34 Sky PH-203 1952 Salland
T.38 Grasshopper BGA-3488/FSK 1952 Salland
T.38 Grasshopper BGA-5074/KGE 1952 Haamstede
T.38 Grasshopper XP487 1952 Teuge
T.41 Skylark II PH-222 1955 Noordwijk
T.41 Skylark II PH-227 1955 Terlet
T.41 Skylark II PH-231 1956
T.43 Skylark IIIB BGA-806/BAC Midden Zeeland
T.43 Skylark IIIC PH-249 1956
T.49 Capstan BGA-1118/BPD Midden Zeeland
T.49 Capstan BGA-1135/BPW Midden Zeeland
Zugvogel IIIb PH-979 1964 Arnemuiden