VHZ Vloot

 

Door op een regel in de lijst te klikken zal - indien aanwezig - de bijbehorende info-pagina worden getoond.

Is er voor uw toestel nog geen info-pagina, stuur dan een foto en informatie naar de webmaster (zie menu E-mail) en deze wordt z.s.m. opgenomen op deze webiste.

 

Type Registratie Bouwjaar Lokatie Eigenaar
Abbot-Baynes Scud III BGA-684 1935 Venlo J. Steegh
Ask-13 PH-436 1972 Valkenburg P. van Horssen
Ask-13 PH-463 1971 Schinveld G. van Bree e.a.
Ask-13 PH-516 1975 Nistelrode H. Regeer e.a.
Ask-14
D-KISL 1971 Venlo J. van de Ven
Bensen B-7 Gyroglider PH-257 1958 Tilburg T. Schoenmakers
Bergfalke II/55 D-4615 1961 Midden Zeeland P. de Crom
Bergfalke II/55 PH-107 1962 Biddinghuizen H. de Jong
Bergfalke II/55 PH-1279 1955 Castricum R. Heinen e.a.
Bergfalke III D-5441 1966 Castricum P. Hendriks
Bergfalke III PH-1208 1970 Valkenburg P.A. van Horssen e.a.
Bergfalke IV G-EEBD 1972 De Peel F. Otten
Caudron C801 F-CBTD 1953 Hilversum S. Seckel
Caproni A21S Calif PH-1126 1979 Terlet H. Vos e.a.
Doppelraab V D-5391 1955 De Voorst W. Zillen
Elfe S 4 D-0878 Wieringermeer S. Swart
ESG PH-118 1946 Gilze-Rijen A. Frishert
Falcon BGA-???? Haamstede W. den Baars
Fauvel AV36 D-1753 1955 Asperden E. Drieszen
FK-3 D-0291 1969 Schinveld H. Janssen
Glasflügel 303 B PH-647 1979 Terlet T. Bongers
Glasflügel 401 Kestrel 17 D-0358 1969 Nistelrode G. Louwers
Gö 3 Minimoa PH-80 2012 Hilversum B. Persijn
Gö 4 II
BGA-1642/CMB 1948 Nistelrode R. van Loosbroek
Gö 4 III PH-206 1954 Nistelrode C. v. Beugen, J. Roza
Gö 4 III PH-211 1954 Deelen Aviodrome, R. Wulfers  e.a.
Grunau 8 PH-70 1937 Oss D. Funcke, H. Regeer
Grunau Baby IIA PH-58 1936 Gilze Rijen, Eindhoven Stichting PH-58
Grunau Baby IIA PH-190 1938/1951 Soesterberg Soesterberg groep
Grunau Baby IIB
D-4308 1954 Asperden (D)
E. Drieszen
Grunau Baby IIB D-5703 Ypenburg A. Engel
Grunau Baby IIB PH-152 1947 De Peel
Aviodrome, F. Otten
Grunau Baby IIB PH-167 1947 Gilze-Rijen R. Frishert
Grunau Baby IIB PH-212 1955 Lemelerveld J. Visser e.a.
Grunau Baby IIB PH-213 1955 Axel EZVA Nico Baby
Grunau Baby IIB PH-801 1951 Venlo M. Hogenhuis, J. van Dijk
Grunau Baby IIB PH-978 1952 Terlet H. van der Linden 
Grunau Baby III PH-221 Haamstede W. den Baars
Hütter H-17A
BGA-490/ALW 1946 United Kingdom
N. Newton
Ka-2 PH-105 1954 Twenthe M. Wensing
Ka-2A PH-1002 1955 Teuge H. Drijver, E. Pesch e.a.
Ka-2B BGA-2274/DPP 1964 Haamstede W. Hoekstra
Ka-2B D-9163 1964 Haamstede W. Hoekstra
Ka-2B PH-880 1956 Salland G.P. van Nek, N. Kinneging
Ka-2B PH-919 1956 Salland H. Stubbe e.a.
Ka-3 D-1655 1954 Venlo? ????
Ka-3 D-2397 1954 Venlo J. van Dijk e.a.
Ka-3 PH-1090 1958 Venlo J. van Dijk
Ka-4 Rhönlerche 2 OO-ZEB 1959 Texel P. Standaart
Ka-4 Rhönlerche 2 OO-ZEM 1960 Texel P. Standaart
Ka-4 Rhönlerche 2 OO-ZUH 1958 Aalst (B) J. Kieckens
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-104 1960 Venlo J. van Dijk e.a.
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-234 1956 De Voorst W. Zillen
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-236 1953 Wieringermeer A. Jans e.a.
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-237 1956 Aviodrome Aviodrome
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-239 1956 Biddinghuizen L. de Bruin e.a.
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-240 1956 Hilversum M. Kievit, N. Storm
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-242 1956 Winterswijk Aviodrome, N. Osinga
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-243 1956 Midden Zeeland W. den Baars
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-246 1956 Hilversum W. Janssen Groesbeek
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-248 1956 Texel P. Standaart
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-279 1961 Venlo K. Dop, C. Cuppen, E. Eeltink
Ka-4 Rhönlerche 2 PH-354 1966 Venlo R. Janssen
Ka-6BR Pe PH-874 1958 Salland W. Hinkel, H van der Ploeg
Ka-6CR D-1212 1961 Leeuwarden M.A.D. Waalkens
Ka-6CR D-4405 1966 Terlet R. Timmer, W. Plantinga
Ka-6CR D-4729 1962 Deelen R.J. Willems
Ka-6CR D-5520 1966 Wieringermeer R. Smit, W. van Kampen
Ka-6CR D-5705 1965 Venlo T. v.d. Ven, W. Hoekstra
Ka-6CR D-6342 1966   G. Diereijk
Ka-6CR D-8444 1962 Gilze-Rijen P. Schunck
Ka-6CR D-8823 1965 Terlet A.A. Mooi
Ka-6CR PH-260 1959 Veendam E. Beertema, Adriaan Oudhuis, Tineke Carolus, A. Venema e.a.
Ka-6CR PH-316 1963 Wieringermeer C.J. van Leeuwen
Ka-6CR PH-318 1963 Ameland/Terlet B. Kluitenberg
Ka-6CR PH-321 1964 Langeveld H. Klomp, F. Romeijn
Ka-6CR PH-322 1964 Castricum R. Sanders
Ka-6CR PH-324 1964 Twente J.A. van Gorp
Ka-6CR PH-335 1964 Nistelrode H. Regeer e.a.
Ka-6CR PH-337 1964 Deelen Jasper de Winter
Ka-6CR PH-338 1964 Valkenburg P.A. v. Horssen, J.Romein, J. Koch
Ka-6CR PH-339 1964 J. Ooijen
Ka-6CR PH-342 1965 Terlet P.Kruit, J.L.F. de Meijere, R.Teunissen, W. Boer
Ka-6CR PH-343 1966 Salland T. Stegenga e.a.
Ka-6CR PH-357 1966 Den Helder L. Kroes
Ka-6CR PH-379 1966 Salland E.W. Eeltink
Ka-6CR PH-856 1963 Hilversum A. Van Lieshout e.a.
Ka-6CR PH-870 1963 Nistelrode W.H. Arts-Dijkstra e.a.
Ka-6CR PH-1059 1957 E. Yperlaan
Ka-6CR PH-1085 1961 Gilze-Rijen G. Bonnee, J. Boersen
Ka-6E D-0237 1969 Den Haag P. Hutchison
Ka-6E PH-364 1968 Twente C.J. Zachariasse
Ka-6E PH-365 1968 Terlet T. Bongers, M. Haakmeester e.a.
Ka-6E PH-385 1969 Eindhoven A. den Teuling, P. Zwart
Ka-6E PH-395 1969 Wieringermeer P. Vanderheijden
Ka-6E PH-396 1968 Terlet M. Osinga e.a.
Ka-6E PH-397 1968 Venlo T. v.d. Ven
Ka-6E PH-404 1968 Schinveld H. Lancee, J. Boon, M. Pelzers
Ka-6E PH-412 ???? Schinveld J. van Kaauwen, S Cobben, ea
Ka-6E PH-434 1972 Eindhoven A. van der Velden
Ka-6E PH-1130 1965 Wesel (D) J. Rijken
Ka-6E PH-1223 1969 Volkel H.W. Ording
Ka-6E PH-1347 1968 Hilversum Sjoerd Seckel
Ka-6E PH-1376 1969 Deelen J.P. Hatton
Ka-6E PH-1495 1968 Woensdrecht B. Dijkstra, T. Ottenheym
Ka-7
BGA-1157/BQU 1964 Haamstede W. Hoekstra
Ka-7
BGA-1174/BRM 1962 Woensdrecht S. Dijkstra
Ka-7 PH-264 1960 Salland J. van Gemeren, N. Buiter e.a.
Ka-7 PH-271 1961 Langeveld R. Rooij e.a.
Ka-7 PH-272 1961 Ameland/Terlet Zweefvliegclub Ameland
Ka-7 PH-276 1962 Haamstede Arie Barendrecht 
Ka-7 PH-284 1962 Salland J.H. Kuipers
Ka-7 PH-314 1963 Eindhoven H.J. van der Heijden, A. v.d. Velden
Ka-7 PH-351 1966 De Peel A. van Wenstedt
Ka-7 PH-822 1964 Midden Zeeland P. de Crom
Ka-7 PH-1021 1959 Veendam J. Lem
Ka-7 PH-1070 1963 Terlet G. van Dijk, W. Plantinga e.a.
Ka-7 PH-1239 1963 Volkel A.C. van Rijn e.a.
Ka-8B D-5191 1962 Salland E. Kuiper e.a.
Ka-8B D-5803 1960 Woensdrecht S. Dijkstra, F. Boersen
Ka-8B PH-288 1962 Volkel P.G. Mesu
Ka-8B PH-291 1962 Twente E.W.J. Janssen
Ka-8B PH-311 1963 A.H.M.M. van den Eijnden
Ka-8B PH-312 1964 Woensdrecht H. Jans
Ka-8B PH-345 1966 Gilze-Rijen A.M. Adriaansen, M.A. Bastiaansen
Ka-8B PH-356 1965 Woensdrecht E. van Roon
Ka-8B PH-361 1966 Wieringermeer G. Visser
Ka-8B PH-363 1966 Nistelrode H. Regeer e.a.
Ka-8B PH-389 1969 Veendam J.O. Kloosterman e.a.
Ka-8B PH-408 1972 Venlo C. Cuppen, SHZ Venlo
Ka-8B PH-416 1969 Gilze-Rijen R. Frishert e.a.
Ka-8B PH-435 1971 Salland H. Wiertz
Ka-8B PH-513 1975 Zevenbergen P.J. Assmann
Ka-8B PH-762 1957 Schinveld K. Jonckers, H. Goertz
Ka-8B PH-1206 1963 Salland N. Buiter
Ka-8B PH-1448 1976 Midden Zeeland L. Bom, W. den Baars

Ka-8B

PH-1450

1964

Nistelrode

J.H. Roza

Ka-8B PH-1497 1962 Salland E. Kuiper e.a.
Kranich II PH-103 1948 Leeuwarden N. en M. Osinga
L-Spatz 55 OO-ZDZ 1956 Luxemburg (L) H.J. de Jong
L-Spatz 55 PH-805 1959 Texel P. Standaart
L-Spatz 55 PH-825 1959 Biddinghuizen H. de Jong
L-Spatz 55 PH-838 1963 Midden Zeeland A. Servranckx
Libelle Std PH-485 1972 Veendam J. Klijnstra
L13 Blanik D-0003 1976 Terlet A. de Jong, A. Wolfert, C. Zachariasse, Y. Lugtigheid e.a.
LF-107 Lunak OK-0927   United Kingdom G. Saw
Morelli (Aeromere) M-100S BGA-2082   Nistelrode D. Ottevanger
Morelli (Aeromere) M-100S PH-1177 1965 Nistelrode D. Ottenvanger
M-200 Foehn
PH-1513 1969 Ameland/Terlet Zweefvliegclub Ameland

Motor Tutor
(Hadley RR Cadet III)

PH-1121 1951 J.P. Visser
Motor Tutor
(Hadley RR Cadet III)
PH-1163 1951 Asperden J. van Aalst
Motor Tutor
(Hadley RR Cadet III)
PH-1452   Midden Zeeland W. den Baars
Musger Mg 23 SL PH-1346 1962 Hilversum N. Kinneging
Nord-2000 (Olympia 1)
BGA-2840/EPJ 1947 Woensdrecht S. Dijkstra, W.Hoekstra
Olympia 51 PH-174 1947 Hilversum B. Persijn
Olympia Meise PH-176 1947 Deelen Aviodrome, R. Wulfers e.a.
Olympia Meise PH-1062 1953 Haamstede W. den Baars
Phönix T PH-999 1962 Soesterberg H. Disma
Pik 20b PH-1315 1976 Deelen H. Kleijn e.a.
Pratt-Read LNE-1 N2565X 1942 Midden Zeeland W. den Baars
RF-5B PH-662 1975 Nistelrode F. Otten
Sagitta PH-266 1960 Twente H. Bekker
Sagitta PH-308 1963 Aviodrome Aviodrome
Sagitta PH-319 1965 Terlet/Ameland Aviodrome, Rob Hartog
Sagitta PH-384 1962 Hilversum C. Munnig Schmidt
SB-5B D-9359 1965 Axel W. Westbroek, T. Fekkes
Scott Viking 1 BGA-416/AHU 1938 Midden Zeeland W. den Baars
SF25C PH-1243 1979 De Peel G.W. Pauw e.a.
SF27A PH-1402 1966 Leeuwarden B. Schenk
SHK-1 PH-1170 1965 Langeveld R. Rooij,  H.J. Damveld
SHK-1 PH-1407 1967 Woensdrecht S. Dijkstra
Snellen V20 PH-90 1938 Twente A. Wensing
Spatz B D-2399 De Voorst W. Zillen
Sperber D-1944 1967 Asperden (D) E. Drieszen
Sperber PH-1185 Luxemburg (L) H.J. de Jong
SZD-9 bis Bocian 1D OE-0507 1969 Hilversum N. Kinneging
SZD-9 bis Bocian 1E PH-1413 1968 Woensdrecht H. Dijkstra e.a.
SZD-22B Mucha PH-938 1960 Schinveld W.C.J. Koumans / J. Wijnen
SZD-30 Pirat PH-430 1971 Hilversum M.Hoogenbosch e.a.
SZD-36A Cobra 15 PH-992 1974 Soesterberg A. Kraeger e.a.
T.8 Kirby Cadet mk II Tutor
BGA-485/AVB 1946 Asperden (D)
J. & M. van Aalst
T.8 Tutor BGA-1770/CSL 1943 Midden Zeeland
W. den Baars
T.8 Cadet II BGA-898   Kenya W.P. van Oudgaarden
T.8 Cadet II BGA-858/BCH 1943 Midden Zeeland W. den Baars
T.13 Petrel BGA-651 G. Saw
T.21b Sedbergh ???? Twente H. Huiskes
T.21b Sedbergh ????   Kenya W.P. van Oudgaarden
T.21b Sedbergh BGA-???? N. Newton
T.21b Sedbergh PH-200 1947 Salland E. Poerstamper, E. Kuiper, E. Munk, E. Janssen
T.21b Sedbergh BGA-0875/BDA 1959 Venlo Stg. Hist. Zweefvl. Venlo
T.21b Sedbergh PH-1511 1952 Teuge A. Jongeneelen e.a.
T.21b Sedbergh PH-201   Asperden (D) B. & S. van Aalst
T.21b Sedbergh PH-799 1949 Soesterberg O. Blankenzee
T.21b Sedbergh PH-911 1959 Midden Zeeland W. den Baars
T.21b Sedbergh PH-1045 1959 Haamstede W. den Baars
T.21c / T.46 PH-110 1957 Hilversum P. Deege e.a.
T.30 Prefect PH-192 1951 Soesterberg S. Vermeer
T.30 Prefect PH-193 1951 Venlo Aviodrome,J. de Jong, e.a
T.30 Prefect PH-194 1951 Hilversum GOZC
T.30 Prefect PH-196 1951 Salland E.W. Poerstamper
T.30 Prefect PH-198 1951 Asperden (D) Fam. van Aalst
T.31b Tandem Tutor WT899 Tilburg A. Schoenmakers
T.31b Tandem Tutor BGA-3181/FDQ 1952 Overal J. Förster
T.31b Tandem Tutor BGA-4746 JSP 1959 Deelen R. Wulfers e.a.
T.34 Sky PH-203 1952 Salland Aviodrome, E. Munk, E. Janssen, E. Poerstamper, E. Kuiper, E. Eeltink, W. Hinkel, H. Stubbe
T.34 Sky BGA-1073/BMG 1952 Deelen Aviodrome, R. Wulfers e.a.
T.38 Grasshopper BGA-3488/FSK 1952 Salland E. Munk e.a.
T.38 Grasshopper BGA-5074/KGE 1952 Haamstede W. de Baars
T.38 Grasshopper PH-885 1954 Teuge VGAT
T.38 Grasshopper XP487 1952 Teuge VGAT
T.41 Skylark II BGA-806/BAC Haamstede W. den Baars
T.41 Skylark II PH-222 1955 Noordwijk R. Vring, D.K. Vleeschhouwer
T.41 Skylark II PH-227 1955 Terlet Aviodrome, N. Visser
T.41 Skylark II PH-231 1956 Aviodrome, J. Lem
T.43 Skylark 3C PH-249 1956 Aviodrome, J. Lem
T.49 Capstan BGA-1118/BPD Midden Zeeland W. den Baars
T.49 Capstan BGA-1135/BPW Midden Zeeland W. den Baars
Zugvogel IIIb PH-979 1964 Arnemuiden M. Beets